Τα παιδιά του Σύλλογος ΑμεΑ “Η Ανοιχτή Αγκαλιά” υποδέχτηκαν τον Δήμαρχο του Δήμος Νέας Φιλαδέλφειας – Νέας Χαλκηδόνας Γιάννης Τομπούλογλου την Κυριακή 3/12/23 και τον ξενάγησαν στις εγκαταστάσεις τους
Τα παιδιά του Σύλλογος ΑμεΑ “Η Ανοιχτή Αγκαλιά” υποδέχτηκαν τον Δήμαρχο του Δήμος Νέας Φιλαδέλφειας – Νέας Χαλκηδόνας Γιάννης Τομπούλογλου την Κυριακή 3/12/23 και τον ξενάγησαν στις εγκαταστάσεις τους
![](https://www.filadelfeianews.gr/wp-content/uploads/2023/12/amea-anoikti-agalia.jpeg)
![](https://www.filadelfeianews.gr/wp-content/uploads/2023/12/amea-anoikti-agalia-2.jpeg)
![](https://www.filadelfeianews.gr/wp-content/uploads/2023/12/amea-anoikti-agalia-3.jpeg)
![](https://www.filadelfeianews.gr/wp-content/uploads/2023/12/amea-anoikti-agalia-4.jpeg)
![](https://www.filadelfeianews.gr/wp-content/uploads/2023/12/amea-anoikti-agalia-5.jpeg)
![](https://www.filadelfeianews.gr/wp-content/uploads/2023/12/amea-anoikti-agalia-6.jpeg)
![](https://www.filadelfeianews.gr/wp-content/uploads/2023/12/amea-anoikti-agalia-7.jpeg)