Monkeyz all day bar
Το κατάστημα Monkeyz all day bar βρίσκεται στη Νέα Φιλαδέλφεια στην οδό Σάρδεων 3 , τηλ επικοινωνίας 2155201183 , email mkzmonkeyz@gmail.com επισκεφτείτε το …
θα βρείτε περισσότερες πληροφορίες & φωτογραφίες της επιχείρησης στο facebook ως monkeyzalldaybar εδώ & στο Instagram ως monkeyz_all_day_bar εδώ
![](https://www.filadelfeianews.gr/wp-content/uploads/2023/01/monkeyz-all-day.-bar-scaled-1-1024x390.jpg)
Λίγα Λόγια
Το κατάστημα Monkeyz all day bar βρίσκεται στο πιο γνωστό πεζόδρομο της Νέας Φιλαδέλφειας στην πλατεία Πατριάρχου στην οδό Σάρδεων 3 , η επιχείρηση προσφέρει υψηλής ποιότητας καφέ εξαιρετικά cocktails & brunch μενού που περιλαμβάνει ποικιλία πρωινού , απολαυστικά burger, salads & pizza.
Oι Μαϊμούδες ήρθαν για να μείνουν…
![](https://www.filadelfeianews.gr/wp-content/uploads/2023/01/monkeyz-all-day-bar-ink.jpeg)
![](https://www.filadelfeianews.gr/wp-content/uploads/2023/01/monkeyz-all-day-bar-2.jpeg)
![](https://www.filadelfeianews.gr/wp-content/uploads/2023/01/monkeyz-all-day-bar.jpeg)
![](https://www.filadelfeianews.gr/wp-content/uploads/2023/01/monkeyz-alldaybar-scaled-1-1024x576.jpg)